• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Psychologia

Czy umiemy zadbać o własne zdrowie?
To najzupełniej karygodne, gdy najzupełniej pomniejszamy ogromne znaczenie takich zagadnień jak zdrowie. Potem tak czy siak odczujemy wiele negatywnych efektów ubocznych, a więc może nieźle by było, gdybyśmy po prostu wzięli się za siebie? Bardzo często sytuacja jest taka, że chociaż wydaje się nam, iż dbanie o własny organizm to katorga, to jednakowoż nigdy nie można sądzić, że to prawda. Raczej nie jest tak beznadziejnie. Twierdzenie, iż to coś trudnego, nierealnego, to wyłącznie wymówka.
– odpowiednia dieta. Fakty są takie, że choć Japończycy są tą nacją, która funkcjonuje w ciągłym stresie, na małej powierzchni, to tak czy siak generalnie żyją sporo dłużej, niż inni. Dlaczego? Wciąż jedzą pyszne, całkowicie zdrowe potrawy, które naprawdę sporo dają!
– sport. Gdy lubimy jeść, lecz kompletnie zapominamy jak niesamowicie istotny jest regularny ruch, w końcowym efekcie skarżymy się na własną wagę. Co w takim razie poradzić? Siatkówka, hokej, rower czy bieganie są doskonałymi formami spędzania czasu.

1. Przeglądaj

2. Sprawdź to

3. Tutaj

4. Czytaj dalej

5. Zobacz szczegóły

Categories: Medycyna

Comments are closed.